Skip to main content

استخر چهار فصل روباز در مازندران

By 1401/03/2413 مرداد 1401تفریحات شمال

استخر چهار فصل در مازندران و بهترین مجتمع تفریحی و توریستی ساخته شده است. در تاریخ ۱۵ مرداد از این استخر در شمال بهره برداری شد.
از آنجا که شمال ایران یکی از مناطق خوش آب و هوا کشورمان محسوب میشود در فصل بهار و تابستان توریستان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند.

طبیعت منحصر به فرد این منطقه و تفریحات متفاوت که در بخش های مختلف راه اندازی شده جذابیت شمال کشور را افزایش داده است.

در فصل های گرم سال ازدحام جمعیت در این منطقه بشدت زیاد می‌شود و مردم عزیز کشورمان در فصل هایی با آب و هوای معتدل به سمت شمال سفر میکنند و در فصل های سرد سال مقصد سفر خود را جنوب انتخاب می‌کنند.

دشت نور بزرگترین مجتمع تفریحی و توریستی شمال ایران اقدام به راه اندازی امکانات تفریحی و گردشگری مناسب با هر شرایط آب و هوایی کرده است.
استخر چهار فصل و اتاق بازی از جمله امکانات این مجموعه هستند.

استخر چهار فصل در مازندران

این فضا با متراژ 5 هزار متر مربع در دو طبقه ساخته شده. که پس از ورود و گذر از لابی ساختمان در طبقه همکف به فضای اختصاصی استخر روباز در شمال وارد می‌شوید. فضای استخر چهار فصل با متراژ ۷۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۰۰ نفر به صورت منحنى طراحی شده است. و در طبقه دوم اتاق بازی با باز های واقعیت مجازی ( VR)، کنسول پلی استیشن، بیلیارد، ایرهاکی، دارت و کافه بازی در حال ساخت و اجرا می‌باشد.
بخش های دیگر این فضا امکانات تفریحی نظیر فضای افتاب گیری، استخر کودکان، زمین والیبال ساحلی و زمین بازی شنی کودکان می‌باشد که در قسمت شمالی زون تفریحی مجموعه واقع شده است.

امکانات استخر چهارفصل

حمام افتاب: در این فضا ۶۰ تخت آفتاب برای شما عزيزان قرارداده شده که در ساعات روز و روشنایی آفتاب می‌توانید از نور خورشید احساس شادی و نشاط را دریافت کنید و به تولید و جذب ویتامین D بدن خود کمک کنید.
زمین والیبال ساحلی: والیبال ساحلی یک ورزش المپیکی است با قوانینی شبیه به والیبال که بر روی شن برگزار می‌شود. زمین طراحی شده با طول ۱۶ متر و عرض ۸ متر پوشیده از شن نرم با عمق ۵۰ سانتی متر جزو امکانات تفریحی استخر قرار گرفته است.

استخر روباز کودکان: از آنجا که تلاش مجموعه در نظر گرفتن امکانات تفریحی برای تمام اعضای خانواده است. و بسیاری از والدین زمانی که به استخر می‌روند یکی از مهمترین مشکلاتشان نگهداری فرزند است.اکنون با وجود استخر مخصوص کودکان این مشکل حل شده است و با خیال راحت می‌توانید فرزندان را همراه خود ببرید.
زمین بازی شنی کودکان: علاوه بر استخر کودکان زمین بازی شنی برای مسافران کوچک دشت نور ساخته شده است. بازی با شن و ماسه از بازی های سالم و مفرح برای کودکان می باشد. که برای سنین ۳ تا ۹ سال مناسب است.

مشخصات فنی استخر روباز در شمال

استخر چهارفصل مجموعه تفریحی دشت نور به مساحت 360 مترمربع و به حجم کلی 576 مترمکعب و استخر کودکان آن مجموعه به مساحت 100 مترمربع و حجم کلی70 مترمکعب به صورت روباز و با استفاده چهار فصل می‌باشد.

نوع طراحی گردش آب استخرها براساس روش سرریز بوده و سطح آب استخرها همواره به صورت لبریز میباشد که از نظر کیفیت گردش و تصفیه آب بسیار کارآمد و از نظر زیبایی در نوع خود منحصر به فرد می‌باشد.

سیستم ضدعفونی استخرها به صورت کلرزن نمکی از یکی از معتبرترین برندهای جهان می‌باشد با توجه به طبیعی بودن نوع کلر، عوارض ناشی از سوزش چشم، حساسیتهای پوستی و ریزش مو به حداقل رسیده و ماندگاری کلر به دلیل طبیعی بودن آن افزایش می‌یابد.

سیستم تصفیه آب استخربه روش سیلیس بوده و دقت تصفیه اب را تا 25 میکرون بالا برده و باعث افزایش هر چه بیشتر شفافیت و پاکیزگی آب استخر میگردد.

گرمایش مربوط به آب استخرها، براساس گرمایش زمستانی طراحی و نصب گردیده است. این مجموعه شامل: دیگهاي آب گرم، مشعلهاي گازسوز و مبدلهاي حرفه ای است.
سیستم پمپاژ مجموعه استخر روباز در شمال و شهرک دشت نور با بهره مندی از بالاترین کیفیت و تکنولوژی ساخت است.

Join the discussion One Comment

دیدگاهتان را بنویسید