Skip to main content

قوانين اقامت در مجتمع تفريحی و توريستی دشت نور

ضمن عرض خیر مقدم به شما مهمان عزیز در مجموعه تفریحی و توریستی دشت نور ، آمادگی خود را جهت پذیرایی به بهترین نحو اعلام می داریم و سعی بر این است که در مدت اقامتتان، خاطرات خوب و به یاد ماندنی داشته باشید.
خواهشمندیم موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید،پیشاپیش از همکاری شما مهمان عزیز بسیار سپاسگذاریم.
ثبت نام مهمان: ثبت نام به دو روش انجام می شود 1) رزرو از طریق سایت دشت نور 2) تماس با دفتر تهران و واریز مبلغ، رزرو واحد صورت می گیرد. اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، شماره ملی ، شماره تلفن و نام پدر برای صدور وچر الزامی است .
بعد از تسويه كامل واحد رزرو شده،وچر از طريق واتس اپ توسط همكاران دفتر تهران براي شما مهمانان عزيز ارسال مي شود و پس از حضور در مجموعه و تحويل مدارك شناسايي معتبر و امضاي آن توسط شما، يك نسخه از وچر به شما تحويل داده مي شود.
نرخ‌ها: همه نرخ‌ها در وب‌سایت دشت نور درج شده است و براساس نرخ مصوب و به روز مدیریت مجموعه اطلاع رسانی انجام می شود و در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانید با مسئولین دفتر تهران تماس حاصل نموده و اطلاعات کامل قیمتی را دریافت نمایید.
لازم به ذکر است در ایام نوروز نرخ ها متفاوت و در قالب پکیج های چند روزه می باشد و رزرو فقط به صورت تلفنی با دفتر تهران انجام می شود.
شرایط افراد برای اقامت در مجموعه : میهمانان باید خانواده بوده تا در مجموعه دشت نور بتوانند اقامت داشته باشند و ارائه کارت شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی ) تمامی افراد خانواده در هنگام ورود به مجموعه الزامی است و مهمانان مکلف به رعایت کلیه شئونات اسلامی در مدت اجاره می باشند.
ساعت ورود وخروج در واحدهای اقامتی :ساعت 3 بعد از ظهر ورود و ساعت 12 ظهر خروج مهمانان است . مهمانان عزیز باید در صورت تاخیر در ورود به مجموعه با مسئول واحد اجاره به شماره تلفن 09194617263 خانم بابایی هماهنگی لازم را انجام بدهند .
در صورت تمایل به اقامت بیشتر در واحد باید با مسئول واحد اجاره هماهنگی صورت گیرد و در صورت تایید، مبلغ اضافه باید برای اقامت پرداخت شود .
حداکثر ظرفیت: ظرفیت واحدها بر اساس 6 نفر و8 نفر است. بلوک های اپارتمانی (6 نفر) و بخش ویلایی 6 ویا8 نفر ظرفیت دارند. باتوجه به ظرفیت واحدهای اقامتی امکان حضور مهمانان بیشتر فراهم نیست .
واحد رزرو شده فقط به تعداد نفراتي كه در وچر قيد شده ، تحويل داده مي شود و ورود و اقامت مهمان اضافی به داخل واحد برای هر مدت زمانی اکیدا ممنوع است.مهمانان اضافی براي ورود به مجموعه و استفاده از بخش هاي زون تفريحي بايد هزينه ورودي به ازاي هر خودرو را پرداخت كنند .
کودکان: کودکان زیر 2سال، اقامت رایگان دارند. شما به عنوان والدین شخصاً و از نظر قانونی مسئول نظارت ونگهداری آنها بوده و به دلایل ایمنی، لطفاً کودکان را بدون مراقبت داخل محوطه مجموعه نفرستید.

امکانات داخل واحدها : تهیه غذا در واحد امکان پذیر است و وسایلی شامل چای ساز، ، اجاق گاز، ماکروفر، یخچال و ظروف اشپزخانه در نظر گرفته شده است. سشوار ، اتو ، سجاده نماز ، دستمال کاغذی، ملافه تمیز داخل واحد اقامتی در نظر گرفته شده است، اما وسایل شخصی بهداشتی و حوله مهمانان عزیز باید همراه داشته باشند. یک بار مینی بار رایگان در هنگام ورود مهمانان عزیز در داخل یخچال بارگذاری شده است . یک عدد تشک اضافی و تخت نوزاد در صورت هماهنگی از قبل با دفتر تهران در اختیارتان قرار می گیرد. همچنین وسایل شخصی نظیر مسواک به صورت رایگان در واحد قرار گرفته است.

رزرو صبحانه : صبحانه و هیچ وعده غذایی روی پکیچ اجاره نیست و برای رزرو آن باید شب قبل با مسئول بخش کافی شاپ هماهنگی لازم انجام شود.
افر ویژه مجموعه برای واحدهای اقامتی : استفاده از تمامی زمین های ورزشی شامل زمین فوتبال ، والیبال ، بسکتبال و پارک بازی کودکان رایگان است .
برای استفاده از زمین های تنیس راکت همراه خود داشته باشید و برای استفاده از سایر زمین ها می توانید توپ را از مسئول مربوطه دریافت کنید.
الباقی امکانات تفریحی مجموعه شامل باشگاه بدنسازی، تنیس، مینی گلف، قایق سواری و ماهیگیری ، ماساژ و اسپا ، دوچرخه سواری ، لیرزتگ و ارچری تگ و کافه رستوران باید هزینه پرداخت شود.
پارکینگ: پاركينگ در اطراف واحدهای رزرو شده مهیا می باشد.
خدمات خانه داری: واحد رزرو شده به صورت تمیز و مرتب به مهمان تحویل داده می شود و در طول دوره اقامت هم در صورتیکه مهمان نیاز به نظافت داشته باشد با پرداخت هزینه اضافی انجام می گردد .واحد ها در شرایط مناسب وبدون هیچگونه بوی ممنوعه به مهمانان اجاره داده می شود در صورت رخداد موارد خلاف از قبیل استعمال مواد مخدر ویا نوشیدنی های الکی مهمانان عزیز بدون هیچ بازپرداختی باید مجموعه را بلافاصله ترک نمایند.
تیم خانه داری برای پاسخگویی به درخواست های شما مهمانان عزیز همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در دسترس هستند.
شرایط خسارت به واحدهای اقامتی : مهمانان مکلف هستند نسبت به حفظ و نگهداری کامل از مورد اجاره و اسباب و وسایل و تجهیزات موجود مبادرت نمایند و در صورت بروز هرگونه خسارت ، خرابی در وسایل صوتی ،تصویری و برقی و وسایل موجود در آشپزخانه ، مسئولیت پرداخت خسارت وارده براساس مبالغ اعلامی از سوی مدیریت مجموعه می باشد . مهمانانی که وچر به نامشان صادر شده ، مسئول هر گونه خسارت وارده (اعم از اقدام عمدی، سهل انگارانه یا بی ملاحظه) به واحد و محوطه مجموعه هستند و باید مورد اجاره و لوازم و اسباب و وسایل موجود در آن را در پایان مدت اقامت بصورت صحیح و سالم تحویل نمایند.
مستاجر از تردد به محوطه سایر واحدها بویژه فضای سبز متعلقه واحدهای ویلایی ممنوع می باشد و در صورت تخلف از مفاد این بند ، مسئولیت خسارات وارده به ذینفعان برعهده مستاجر متخلف می باشد.
مهمانی در واحد ممنوع: مجتمع تفریحی و توریستی دشت نور خط مشی ممنوعیت برگزاری مهمانی در واحد را اعمال می کند و مهمانی و ایجاد مزاحمت با صدای بلند مجاز نیست. در صورت بروز تخلف ، برای یک مرتبه تذکر شفاهی داده می شود و در صورت عدم رعایت از مهمانان خواسته می شود که واحد را بدون بازپرداخت ترک نمایند.
خط مشی نگهداری حیوانات خانگی: ورود هرگونه حیوانات و نگهداری آنان در واحد اقامتی ممنوع است.
اقلام مفقودی: مجتمع تفریحی و توریستی دشت نور مسئولیتی در قبال اشیا گمشده مهمانان ندارد. با این حال، هر کالایی که توسط مهمانان باقی مانده و پس از خروج توسط پرسنل دشت نور پیدا ‌شود، جمع‌آوری و در مکانی امن نگهداری شده تا درصورت مراجعه ذینفع و انجام اقدامات مقتصی استرداد اموال صورت پذیرد.
تردد در مجموعه: تردد با هرگونه وسیله نقلیه موتوری (بنزینی یا برقی ) اعم از اتومبیل ، موتور سیکلت ، موتور چهارچرخ و غیره بوسیله افراد کمتر از سن مجاز قانونی رانندگی و فاقد گواهینامه مجاز مربوطه اکیدا ممنوع می باشد و مدیریت و حراست مجموعه در صورت مواجهه با موارد نقض مقررات مجاز به توقیف وسیله نقلیه خواهد بود.
شرایط انصراف از رزرو مورد اجاره بر اساس شیوه نامه مجموعه تفریحی و توریستی دشت نور بشرح ذیل است : دشت نور مسئولیتی در قبال شرایط آب و هوایی و برنامه شخصی مهمانان ندارد.
الف ) اگر متقاضی تا 48 ساعت بعد از زمان رزرو شده برای استفاده نسبت به لغو اقدام کند ، هیچگونه جریمه ای تعلق نخواهد گرفت.
ب ) از 48 ساعت بعد از اقدام به رزرو تا 7 روز قبل از ورود مستاجر به واحد اقامتی ، معادل 80 درصد کل مبلغ اجاره بهاء کسر می گردد .
ج) از 7 روز مانده تا زمان ورود مستاجر به واحداقامتی ، هیچگونه وجهی به مستاجر تعلق نمی گیرد.
استخر: استفاده از استخر مجتمع برای یک بار با 30٪ تخفیف برای میهمان وصرفا برای اشخاصی که نام آنها در وچر اجاره محل اقامت آمده است، میسر میباشد و استفاده از استخر برای میهمان خارج از وچر اقامتی در قبال پرداخت هزینه مربوطه می باشد.
ورود هر گونه نوشیدنی و خوراکی به محوطه استخر ممنوع می باشد.
در صورت بروز شرایط جوی نامساعد، به تشخیص مدیریت مجموعه و برای حفظ سلامتی شما مهمان گرامی ، استخر بلافاصله تعطیل و هزینه ای نیز بابت کنسلی ، عودت داده نمی شود . لطفا قبل از ورود به مجموعه و استفاده از استخر از شرایط اب وهوایی مطمئن شوید.
مهمان در هر ساعتی از سانس وارد استخر شود باید ورودی کامل را پرداخت کرده و فقط تا انتهای همان سانس می تواند با بلیط ارائه شده ، از استخر استفاده نماید.لطفا به ساعت های سانس مورد نظرخود دقت نمایید .

میهمان گرامی واحدهای مجموعه که به صورت دوبلکس و در قسمت بلوک ویلایی هستند ، طبق دوم بوده واسانسور ندارد بنابراین امکان استفاده از واحد برای همراهانی که از ویلچر استفاده می کنند وجود ندارد .

اب اشامیدنی واحدها غیر قابل شرب است، حتما اب معدنی به مقدار نیاز همراه داشته باشید .

ساعت کار امکانات مجموعه

بدنسازی: ساعت کاری ۱۰ الی ۲۰ - روزهای فرد آقایان، روزهای زوج خانم ها - جمعه ها و تعطیلات رسمی، خانم ها ۱۰ الی ۱۵، آقایان ۱۶ الی ۲۰ - شماره تماس 09999960651
اسپا :10 صبح تا 2 بعد از ظهر/4 تا 8 شب/هردو تایم هم خانم ها و هم اقایان /ماساژ باید از قبل رزرو شود. شماره تماس 09194270158
قایق سواری و ماهیگیری: 10 صبح تا روشنی هوا
سوارکاری : 10 تا 12 ظهر/2 تا 6 بعداز ظهر/از قبل هماهنگی های مربوطه انجام شود. اقای دهقان 09125420071
زمين هاي ورزشي : 10 صبح تا 11 شب /با نشان دادن وچر مي توانيد از خدمات استفاده نماييد. شماره تماس: 09999940451
کافی شاپ : 11 صبح تا 11 شب - شماره تماس 09116821765
استخر : ساعت کاری ۱۰ الی ۲۰ - روزهای فرد آقایان، روزهای زوج خانم ها - جمعه ها و تعطیلات رسمی، خانم ها ۱۰ الی ۱۵، آقایان ۱۶ الی ۲۰ - شماره تماس 09194270158
سانس های استخر روباز
امور خانه داری و پشتیبانی . آقای کریمی 09119206620
مدیریت شهرک : 09120501859/ مدیریت واحد فروش و اجاره : خانم بابایی 09194617263
حراست و نگهبانی: 01144471859

سپاسگذارم از حسن توجه شما
اميدواريم تا مجددا افتخار ميزبانی شما مهمانان عزيز را داشته باشيم