بهترین شهرک شمال

مازندران یکی از استان‌های سرسبز و زیبای شمال کشور است که در قسمت جنوبی دریای خزر واقع شده است. مازندران یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق شمالی کشور است. استان مازندران از لحاظ جذب توریست و گردشگری رتبه یک را در ایران به خود اختصاص داده است و هرساله در همه فصول پذیرای تعداد زیادی از مسافران است که وجود مجموعه های تفریحی و توریستی نقش تاثیرگذاری در جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد

بهترین شهرک شمال

بهترین شهرک های شمال کدامند؟

از آنجا که شمال بهترین منطقه توریستی و گردشگری ایران شناخته شده سرمایه گذاران علاقه مند به طبیعت شهرک های بسیار زیادی را از جمله شهرک خانه دریا محمودآباد،مجتمع توریستی تفریحی میزبان بابلسر،مجموعه های اکسین،شهرک فردوس رویان،مجموعه توریستی امیر دشت و دشت نور را در این منطقه احداث کرده اند، از بین تمام شهرک های نام برده شهرک دشت نور بعنوان برند گردشگری کشور در شهرستان نور شناخته شده و نقش بسیار زیادی را در توسعه گردشگری ایران ایفا کرده است.

این مجموعه بعنوان بزرگترین و کاملترین مجموعه تفریحی توریستی شمال کشور است،و توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی (برادران سیروس کبیری ) در حال ساخت و بهره برداری می باشد

امکانات رفاهی و تفریحی شهرک های توریستی و گردشگری

مجهزترین امکانات رفاهی و ورزشی در راستای توسعه گردشگری

یکی از مهمترین عواملی که یک شهرک را جزو بهترین شهرک های شمال و از دیگر شهرک ها متمایز میکند علاوه بر ساخت و معماری شهرک موقعیت جغرافیایی و امکانات تفریحی و رفاهی واقع در شهرک است.

شهرک دشت نور از نظر موقعیت جغرافیایی در 5 کیلومتری شهر نور در کنار دریاچه 4 هکتاری با چشم انداز زیبای کوه و جنگل ساخته شده است.معماری شهرک برگرفته از خاص ترین تکنیکهای معماری و فنی روز جهان در قالب چندین طرح همچون ویلا و آپارتمان ها وامکانات تفریحی و گردشگری بسیار فرصتی بینظیر را برای گردشگران رقم می زند.

تنوع امکانات تفریحی در این شهرک آن را از دیگر شهرک های شمال متمایز کرده ، امکاناتی نظیر باشگاه سوارکاری،استخر چهارفصل ،زمین مینی گلف، سالن ماساژ، باشگاه بدن‌سازی، زمین والیبال ،بسکتبال ، فوتبال،قایق سواری ، جاده تندرستی، باشگاه لیزرتگ، آرچری تگ، فوتبال حبابی، دوچرخه سواری، اسکله ماهیگیری، کافی شاپ و … باعث شده دشت نور امتیاز لالاتری را نسبت به دیگر شهرک های شمال به خود اختصاص دهد.

میتوانید معرفی و توضیح مختصر کلیه جاذبه های گردشگری بهترین شهرک شمال را در بخش امکانات مجموعه دشت نور  مطالعه کنید.

گوی سبقت مجموعه دشت نور بهترین شهرک شمال در مجموعه های گردشگری کشور

شروع ساخت این مجموعه تفریحی و توریستی در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار از سال ۱۳۹۰ آغاز شد و در سال ۱۳۹۴ فاز اول آن به دستور رئیس جمهور وقت(حسن روحانی) افتتاح شده است.

سخنی با سرمایه گذار بهترین شهرک شمال

مهندس سیروس کبیری سرمایه گذار دشت نور در گفتگو با قلم ما

“این مجموعه با هدف ایجاد گردشگری در استان مازندران یکی از بهترین مجموعه های تفریحی کشور در استان مازندران شناخته میشود و سالانه گردشگران زیادی به استان مازندران سفر میکنند و لازم نیست  برای تعطیلات به خارج از کشور بروند تا کلی ارز از مملکت خارج شود.”

مهندس کبیری از ارتقا مجموعه های ورزشی با هدف ارائه بهترین خدمات به گردشگران خبر داد و افزود:مجموعه آبى دشت نور که بزرگترین و مجهزترین مجموه آبی غرب استان محسوب میشود در زمينى به وسعت ٥ هزار متر در حال احداث است،این مجموعه داراى استخر بزرگسالان به متراژ ٧٠٠ متر مربع و استخر كودكان به متراژ ١٠٠ متر میباشد ،همچنین زمين واليبال ساحلى،سونا خشك و بخار و كافى شاپ و زمين ماسه بازى برای كودكان از امکانات این مجموعه است.

سرمایه گذار مجموعه دشت نور اهداف این طرح را ارتقاء كیفی زیرساخت های گردشگری و ایجاد تنوع در امكانات آن ، افزایش و جذب گردشگران ، اشتغال زائی وارتقاء شرایط اقتصادی منطقه ، معرفی جاذبه های گردشگری منطقه با ایجاد تورهای مسافرتی، تطبیق امكانات خدمات عمومی با شرایط روز زندگی برشمرد و گفت:این مجموعه با امکانات مدرن و مجهز قطعا میتواند پاسخگوی هر سلیقه ای باشد و برای تمام گردشگران یک تجربه بسیار فوق العاده و بی نظیری را رقم خواهد زد.

مهندس کبیری در پایان یکی از اهداف مهم این مجموعه اشتغالزایی برای مردم منطقه دانست و گفت:قطعا با تکمیل شدن این پروژه 500 نیرو مشغول بکار میشوند.